Porównanie kont oszczędnościowych maj 2023 - oferty banków

Porównanie kont oszczędnościowych ułatwiające wybór konta oszczędnościowego w wiodących bankach w Polsce. Sprawdź oprocentowanie i korzyści z posiadania konta oszczędnościowego w 5 instytucjach finansowych. Porównaj konta oszczędnościowe i zobacz, który bank oferuje akceptowalne warunki na maj 2023.

Porównanie kont oszczędnościowych maj 2023:

Konta oszczędnościowe to produkty przeznaczone do wygodnego oszczędzania. Prowadzone są przez banki i oferowane tym klientom, którzy szukają produktu pośredniego między kontem osobistym i lokatą, który by łączył zalety obydwu tych rozwiązań. Konta oszczędnościowe działają tak jak osobiste – w sposób ciągły – wystarczy raz je otworzyć, by móc stale z nich korzystać. Są jednak wyżej od nich oprocentowane. Kapitalizacja odsetek dokonywana jest na niektórych kontach co miesiąc, a na innych codziennie. Ponieważ mają służyć oszczędzaniu, banki oferują ograniczoną ilość bezpłatnych przelewów (np. 1 w miesiącu). Jednak zakładając większą ilość tego rodzaju kont można ominąć to ograniczenie. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi kontami oszczędnościowymi. Przygotowaliśmy dla Państwa powyższe zestawienie na miesiąc maj 2023.

Powyższe zestawienie kont oszczędnościowych nie stanowi oferty handlowej Portalu Topbank.pl i ma charakter wyłącznie poglądowy. Więcej informacji na temat kont oszczędnościowych można uzyskać w portalu Rachunkibankowe.com.pl.