Zestawienie kredytów refinansowych październik 2021 - banki, oferty

Zestawienie kredytów refinansowych na październik 2021 wiodących banków w Polsce. Sprawdź oprocentowanie oprocentowanie rzeczywiste RRSO, wysokość miesięcznej raty oraz wybierz najlepszy kredyt refinansowy z ekspertem finansowym, uwzględniając kwotę kredytu, okres trwania umowy, wartość i rodzaj nieruchomości oraz rodzaj rat. Uwaga! Na chwilę obecną prezentacje ograniczono do prezentacji pośrednika finansowego, ze względu na sytuację spowodowaną pandemią.

Zestawienie kredytów refinansowych październik 2021:

Kredyty refinansowe to szczególny rodzaj kredytów hipotecznych, udzielane przez banki tym osobom, które już zawarły umowę kredytową z innym bankiem, ale nie są zadowolone z jej warunków. Klient podpisuje korzystniejszą umowę z nowym bankiem, który udziela środków na spłacenie całej hipoteki. Dzięki nowej umowie kredytu refinansowego możliwe jest zarówno wydłużenie okresu spłaty jak i zmniejszenie oprocentowania, dzięki czemu płacona rata będzie znacznie niższa niż dotychczas. Refinansowaniu mogą podlegać zarówno kredyty hipoteczne zaciągnięte na cele mieszkaniowe, zakup działki lub domu. W powyższym zestawieniu przedstawiliśmy propozycję refinansowania dostępną u ekspertów finansowych.

Powyższe zestawienie nie stanowi oferty handlowej Portalu Topbank.pl i ma charakter wyłącznie poglądowy. Więcej informacji na temat kredytów refinansowych uzyskać można u ekspertów finansowych w dziale Kontakt oraz na stronie Informacjakredytowa.com.